Упатство за користење родители (Видео)

Упатство за користење родители (Видео)

Адаптацијата во Габонецот на француската серија хумористично го раскажува секојдневниот живот на една двојка во четириесеттите и нивните три деца. Ова репрезентативно семејство на африканската средна класа ја отелотворува сликата на ...

Прочитајте повеќеНАШИТЕ LИВНИ ВИСИТОРИ

Добредојдовте!

Пријавете се на вашата сметка подолу

Создадете нова сметка

Пополнете го образецот подолу за да се регистрирате

Внесете ја вашата лозинка

Внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта за да ја поставите вашата лозинка.

ФАЛА ШТО СПОДЕЛИ

Кликнете тука за да ја затворите оваа порака!
Овој прозорец автоматски ќе се затвори за 7 секунди
Сподели преку

Додадете нова плејлиста

Дали сте сигурни дека сакате да го отклучите овој пост?
Отклучи лево: 0
Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете претплатата?
Испратете го на пријател