Fondacioni Afrikhepri

Fondacioni Afrikhepri

Zonja B - Maya Angelou

Zonja B - Maya Angelou

Vëllimi i fundit i autobiografisë së Maya Angelou, shkrimtare dhe aktiviste afro-amerikane, botuar në Francë disa muaj pas vdekjes së saj, Zonja ...

Lexo më shumë
Faqe 1 e 141 1 2 ... 141

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

FALEMINDERIT PËR SHPËRNDARJEN

Klikoni këtu për ta mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 7 sekonda

Shtoni një listë të re për luajtje

Jeni i sigurt që dëshironi të zhbllokoni këtë post?
Hape majtas: 0
Jeni i sigurt që doni të anuloni pajtimin?
Dërgo këtë tek një mik