Fjala e Winnie Mandela

Fjala e Winnie Mandela

Kur Mandela hyri në burg, ai ishte një revolucionar i ri i zjarrtë. Dhe shiko njeriun që doli. Për familjen time, emri i Mandelës është një barrë për ...

Lexo më shumë
Faqe 1 e 5 1 2 ... 5

Kontribuesit e fundit

;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

FALEMINDERIT PËR SHPËRNDARJEN

Klikoni këtu për ta mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 7 sekonda

Shtoni një listë të re për luajtje

Jeni i sigurt që dëshironi të zhbllokoni këtë post?
Hape majtas: 0
Jeni i sigurt që doni të anuloni pajtimin?
Dërgo këtë tek një mik