Regjistrohu në azhurnimet tona

Si të përgatitni një Yep Thiebou?

Si të përgatitni një Yep Thiebou?

Origjina: Senegali Lloji i gjellës: Mishi Përbërësit: Mishi, orizi, perimet Numri i njerëzve: 4 Përgatitja: 30 min Gatim: 90 min Përbërësit 3 gota oriz, orizi me aromë mundësisht 200 ml vaj ...

Lexo më shumë

Si ta përgatisni Soupou Kandjen?

Si ta përgatisni Soupou Kandjen?

Emri: Soupou Kandja Origjina: Mali, Senegal Lloji i gjellës: mishi Përbërësit: Vaj palme, mish. Numri i njerëzve: 4 Përgatitja: 30 min Gatim: 90 min Përbërësit 300 g viçi të prera në ...

Lexo më shumë

Si të përgatitni akra?

Si të përgatitni akra?

Përbërësit 2 gota fasule të bardha 1 qepë të vogël, copëtuar imët 2 speca jeshil, copëtuar imët 1 lugë çaji kripë ose një kub me supë 1 piper të kuq vaj ...

Lexo më shumë

SI TË PËRGATITË SAKA SAKA?

Emri: Saka saka ose cassava lë Origjina: Gabon, Kongo, Kamerun Lloji i gjellës: Perime, Përbërësit e Peshkut: Saka Saka (gjethet e kasavës), paste badiava, peshk Numri i njerëzve: 6 Përgatitja: 30 min Gatim .. .

Lexo më shumë

Si ta përgatisni lëngun Bissap?

Si ta përgatisni lëngun Bissap?

Emri: Lëng Bissap Origjina: Senegal, Mali, Bregu i Fildishtë, Guinea Lloji i pjatës: Lëng Përbërësit: Bissap i kuq Numri i njerëzve: 4 Përgatitja: 20 minuta Përbërësit 2 gota me lule bissap 2,5 litra ...

Lexo më shumë

Virtytet e hibiscus dhe okra

Virtytet e hibiscus dhe okra

Simbol i bukurisë dhe joshjes, lulja e hibiscus fsheh virtyte të mëdha dhe shumë thesare për të na ofruar. Antioksidues, kujtues, freskues, forcues, nxitës, hidratues. Një pasuri e çmuar, ...

Lexo më shumë
Faqe 2 e 3 1 2 3

PPRGJIGJE N COM KOMENTE

Vizitorët TANIVE T LIR

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Krijoni një llogari të re!

Plotësoni formularët më poshtë për t'u regjistruar

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

10.9K
Klikoni për të mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 3 sekonda

Shtoni një listë të re për luajtje

Dërgo këtë tek një mik