Shërojnë mendjen, shërojnë trupin (Audio)

Shërojnë mendjen, shërojnë trupin (Audio)

Pagjumësia, depresioni, varësitë, ankthi, vështirësia për t’u përqendruar ose humbja e kujtesës. Sëmundjet e mendjes, ndonjëherë shumë keqësuese, nuk mund të trajtohen gjithmonë nga mjekësia tradicionale. Duke kombinuar ...

Lexo më shumë
Faqe 1 e 19 1 2 ... 19

Temat

Vizitorët TANIVE T LIR

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Krijo nje llogari te re

Plotësoni formularin më poshtë për t'u regjistruar

*Duke u regjistruar në faqen tonë të internetit, ju pranoni Kushtet dhe Kushtet dhe Politika e Privatësisë.

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

Klikoni për të mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 7 sekonda
Ndaje me anë të

Shtoni një listë të re për luajtje

Jeni i sigurt që dëshironi të zhbllokoni këtë post?
Hape majtas: 0
Jeni i sigurt që doni të anuloni pajtimin?
Dërgo këtë tek një mik