Vizitorët TANIVE T LIR

Regjistrohu në azhurnimet tona

Fjala e Malcolm X

Fjala e Malcolm X

Kur doni një komb, quhet nacionalizëm. Kur të bardhët e Shteteve të Bashkuara u gjetën të përfshirë në një revolucion kundër Anglisë, pse ishte? Njeriu i bardhë i këtij vendi kërkonte ...

Lexo më shumë

Fjalimi i Amilcar Cabral

Fjalimi i Amilcar Cabral

Unë do t'ju them thjesht dhe sa më shpejt të jetë e mundur në lidhje me pozicionin tonë, situatën tonë dhe nëse dëshironi, opsionet tona. Një analizë e shkurtër që ne ...

Lexo më shumë
Faqe 1 e 2 1 2

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Krijo nje llogari te re

Plotësoni formularin më poshtë për t'u regjistruar

*Duke u regjistruar në faqen tonë të internetit, ju pranoni Kushtet dhe Kushtet dhe Politika e Privatësisë.

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

21.8K
Klikoni për të mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 3 sekonda

Shtoni një listë të re për luajtje

Dërgo këtë tek një mik