Vizitorët TANIVE T LIR

Regjistrohu në azhurnimet tona

Shkencë dhe jetë - të kuptuarit e shëndetit (Video)

Shkencë dhe jetë - të kuptuarit e shëndetit (Video)

Shkenca dhe jeta e TV, kanali për të kuptuar, mësuar, kuptuar, deshifruar, analizuar. Këto video i janë kushtuar shkencës për të eksploruar botën e sotme dhe të parashikojnë botën e nesërme. https://www.youtube.com/watch?v=kli7bXn-8KY&list=PLfn8aoVx3pNdQHYiTH_kd299g4m0VD6pw

Lexo më shumë

Pronat medicinale të tamarindit

Pronat medicinale të tamarindit

Tamarind lehtëson tranzitin e zorrëve dhe përmirëson tretjen. Karminative dhe anti-infektive, ajo gjithashtu ndërhyn në çrregullime të zorrëve të tilla si bloating, fryrje dhe diarre. Antiseptik, qetësues qetësohet ...

Lexo më shumë

Fuqia shëruese e vajrave esenciale

Fuqia shëruese e vajrave esenciale

Vajrat thelbësorë janë substanca të lëngshme aromatike ose rrëshirë, të nxjerra nga specie të caktuara të bimëve, bimëve, shkurreve dhe pemëve. Në varësi të bimës, përfshirë një pjesë të ...

Lexo më shumë
Faqe 1 e 11 1 2 ... 11

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Krijo nje llogari te re

Plotësoni formularin më poshtë për t'u regjistruar

*Duke u regjistruar në faqen tonë të internetit, ju pranoni Kushtet dhe Kushtet dhe Politika e Privatësisë.

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

38.1K
Klikoni për të mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 3 sekonda

Shtoni një listë të re për luajtje

Dërgo këtë tek një mik