INVENTORËT E ZI DHE SAVENTËT

Shpikësit dhe studiuesit e zezë

Shpikësit dhe studiuesit e zezë

Shpikësit dhe shkencëtarët e zinj: Këtu është një libër me një titull befasues, Shpikës dhe shkencëtarë të Zi. Suruditëse sepse shkon në kundërshtim me imazhin që kemi nga të zezat të cilat i rrethojmë ...

Lexo më shumë
Faqe 4 e 6 1 ... 3 4 5 6

Mbështetje Afrikhepri


A ju pëlqeu faqja jonë?

Kërkoni një kategori

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Krijo nje llogari te re

Plotësoni formularin më poshtë për t'u regjistruar

*Duke u regjistruar në faqen tonë të internetit, ju pranoni Kushtet dhe Kushtet dhe Politika e Privatësisë.

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

397.4K

Shtoni një listë të re për luajtje

Jeni i sigurt që dëshironi të zhbllokoni këtë post?
Hape majtas: 0
Jeni i sigurt që doni të anuloni pajtimin?
Bruly Bouabré, inventeur de l\'alphabet Bété en Cote d\'Ivoire is highly popular post having 8885 Facebook shares
Ndani me miqtë tuaj
Mundësuar nga ESSB
Dërgo këtë tek një mik