Shikoni Timbuktun (2014)

Shikoni Timbuktun (2014)

Kaosi mbretëron në Timbuktu. Banorët i nënshtrohen regjimit terror të xhihadistëve. Nuk ka më muzikë dhe të qeshura, ...

Si ta përgatisni Ndolën?

Si ta përgatisni Ndolën?

Emri: Ndolé me ​​karkaleca Origjina: Kamerun Lloji i pjatës: Perime, Peshk Përbërësit: Gjethe Ndolé, pastë kikiriku, karkaleca deti Numri i njerëzve: 4 Përgatitja: ...

Faqe 1 e 147 1 2 ... 147

Temat

Vizitorët TANIVE T LIR

Mirë se vini!

Hyni në llogarinë tuaj më poshtë

Krijo nje llogari te re

Plotësoni formularin më poshtë për t'u regjistruar

*Duke u regjistruar në faqen tonë të internetit, ju pranoni Kushtet dhe Kushtet dhe Politika e Privatësisë.

Marrim fjalëkalimin

Ju lutemi shkruani emrin e përdoruesit ose adresën e emailit për të rivendosur fjalëkalimin tuaj.

FALEMINDERIT PËR SHPËRNDARJEN

Klikoni këtu për ta mbyllur këtë mesazh!
Kjo dritare do të mbyllet automatikisht në 7 sekonda
Ndaje me anë të

Shtoni një listë të re për luajtje

Jeni i sigurt që dëshironi të zhbllokoni këtë post?
Hape majtas: 0
Jeni i sigurt që doni të anuloni pajtimin?
Dërgo këtë tek një mik